Блог школы Орней

DRY NEEDLE THERAPY

Серед різноманітних лікувальних технік, особливо в роботі з тригерними зонами, я вже тривалий час віддаю перевагу методу сухої голки, або, як його ще називають, DRY NEEDLE THERAPY.

Автором цієї методики вважається Пітер Болдрі. Він проаналізував зміни в м’язевій структурі, які відбуваються внаслідок застосування голки і позитивну динаміку цього впливу на своїх пацієнтах. Основна дія цього методу – дія на тригерну точку.

Беззаперечні переваги даної методики:
— малоінвазивність: голка є досить тонкою і при введенні не наносить шкоди тілу (організму) людини;
— відтворюваність: навчитись може більшість з Вас. Для вдосконалення таких знань, Вам необхідно відвідати спеціалізований з цієї теми семінар чи практикум, на якому Ви зможете відпрацювати практичні навички під керівництвом спеціаліста з даної методики;
— собівартість методики мінімальна і не потребує особливого обладнання: придбати голки для голкорефлексотерапії можна навіть в інтернет-магазині і їх вартість є невеликою.
— мінімальний час спеціаліста: цей метод допомагає досягти гарного результату у пацієнтів, вимагаючи від нас мінімальних часових витрат.
— декілька рівнів впливу: голка може діяти як на місцевому, так і на сегментарному/надсегментарному рівні.

В основі методу лежать принципи західної медицини і величезна кількість сучасних досліджень по нейроанатомії, нервовій та м'язово-скелетній систем, міофасціальному синдрому і феномену тригерних точок.

Використовувані голки строго індивідуальні, стерильні, розкриваються при пацієнті, а лікар дотримується всіх норм, які необхідні при роботі з інвазивними методами.На даний момент, метод не має собі рівних по ефективності впливу, коли мова йде про усунення нейром'язової дисфункції, що викликає болі або функціональний дефіцит.

Голка настільки тонка, що більшість пацієнтів не відчувають, як вона проникає під шкіру і що цікаво - здорові м'язи не реагують на проникнення голки.

Науковці продовжують ретельне дослідження даної методики та її корисний вплив на предмет доказовості і є сподівання, що в найближчому майбутньому метод сухої голки набуде статусу офіційного методу лікування з підтвердженим корисним впливом.
Метод сухой иглы
Made on
Tilda