Блог школы Орней

Кінезіологічне тейпування

Класична методика кінезіологічного тейпування була запропонована в 1979 році американським спеціалістом японського походження Кензо Касе.Хіропрактик Кензо Касе побачив, що, навіть при звичайному дотику руки до тіла пацієнта, виникає відчуття прогрівання та зменшення болі.

Тому він вирішив використати механічний вплив на поверхневі тканини пацієнта для підсилення дії: він зміщував тканини, здавлював їх, і внаслідок таких дій збільшувалась амплітуда руху та зменшувався біль у сусідніх суглобах.

Пізніше він застосував жорстке спортивне тейпування з ціллю розтягнути тканину над місцем болі і отримав результат, тільки короткочасний.

Тому Кензо Касе задумався над створенням методики, яка дозволяла б зберегти ефект руки терапевта на тривалий час. І вже у 1979 році, після 6 років сумлінної праці та дослідження, була представлена методика м’язового кінезіотейпування, а у 1982 році вийшла перша книга на японській мові про даний метод!

Весь світ побачив це все трішки пізніше: у 1988 році на Олімпійських іграх в Сеулі, японські спортсмени змагалися за першість у різнокольорових стрічках.

А вже в 1995 році метод почали вводити в деякі протоколи надання невідкладної допомоги у реабілітаційній практиці в США, а потім у певних Європейських країнах.

Завершальним етапом укорінення даного методу, було створення великого комерційного навчального проекту - Міждународна асоціація Кінезіотейпування (KTAI) у 2007 році.

На даний час цю методику розвивають, удосконалюють, а що саме важливо — застосовують на практиці у роботі з різними видами травм та їх відновленні!
Кинезиотейпирование
Made on
Tilda