Блог школы Орней

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг — метод боротьби з болем!

Метод Плазмоліфтинг — це введення в м'які тканини проблемної зони тромбоцитарної аутоплазми пацієнта. В основу методу покладена процедура обробки венозної крові пацієнта (центрифугування), що сприяє відділенню тромбоцитарної аутоплазми від інших компонентів крові.Безпека методу обумовлена тим, що плазма з високим вмістом тромбоцитів виділяється з власної крові пацієнта і без додавання хімічних речовин та відразу вводиться пацієнтові. Це дає хорошу переносимість процедури, відсутність алергічних реакцій і віддалених небажаних ефектів.

Плазмоліфтінг дозволяє ефективно боротися з МФБС, болем при хронічних захворюваннях хребта і суглобів. Метод діє на весь ланцюг регенерації тканин.

Ін'єкції аутоплазмою мають протизапальну і протиалергічну дію, сприяють прискоренню регенеративних процесів в пошкоджених хрящових і кісткових тканинах, стимулюють утворення нових здорових кровоносних судин.

PRP дозволяє:
  •  зняти спазм м'язів спини;
  •  запустити відновлювальні процеси в тканинах міжхребцевих дисків і кісткових структурах хребта;
  •  сприяє відновленню хрящової тканини, синовіальної рідини.

Також потрібно пам’ятати, що даний метод протипоказаний при наявності гострих інфекційних хвороб, захворюваннях крові, онкологічних захворюваннях, СНІД та гепатитах.
Метод сухой иглы
Made on
Tilda