Блог школы Орней

Підбираємо голки правильно

Професійний робочий реквізит повинен відповідати певним вимогам та характеристикам і майстер своєї справи чітко розуміє чим обумовлений такий підхід підбору обладнання.

Якщо розглянути роботу по методу сухої голки — тут також є ряд нюансів.

Візьмемо голку розміром 0,30ммх40мм. Вона складається з тіла голки (гострої, гладкої, поздовжньої ділянки) і пружинної ручки.

Що ж означають такі цифри?

▪️ 0,30 мм — діаметр робочої частини тіла голки, що входить в шкіру пацієнта при процедурі голкотерапії;
▪️ 40 мм — довжина тіла робочої частини голки (без врахування довжини пружинної ручки).

Розуміючи це, стає значно простіше зробити правильний підбір голки пацієнту для виконання голкотерапії на певній ділянці тіла і досягнення кращого ефекту (у кожної людини різні конституція, товщина жирового прошарку, та й самі м'язи відрізняються за своїми параметрами).

Що ж стосовно пружинної ручки (спіраль навколо тіла голки) — вона служить для більшої зручності лікаря під час постановки голки на тілі пацієнта.

Корисне додаткове приладдя — пластикова трубка. Вона прискорює введення голок, обумовлює більш комфортні відчуття пацієнта та значно збільшує продуктивність праці лікаря.Голки поділяються на 3 категорії:
  • без трубки;
  • з індивідуальною трубкою;
  • з однією трубкою на кілька голок.

Срібні акупунктурні голки мають спеціальну гостроту кінчика ("європейська"), володіють петлею на кінці для зручного введення, оброблені спеціальною силіконовою змазкою (для знеболення під час введення голок).

Різниця в заточуванні голок характерна для різних країн. Наприклад, якщо мешканцям країни властивий більш ущільнений тип шкіри — гостріше закінчення голок стане більш доречним.

Не менш важливий і матеріал з якого складається робоча частина голки. У випадку алергічних реакцій на сталеві голки — доречно виконати заміну на срібні, що виключить алергічну відповідь організму.

Голкотерапія для обличчя також широко використовує срібні голки, покладаючись на лікувальні властивості срібла та кращий ефект від процедури.

Тепер, процес підбору голок для голкотерапії стане для вас значно цікавішим!
Метод сухой иглы
Made on
Tilda